Bezpieczna przesyłka o każdej porze dnia i nocy

Pick Pack to młoda, innowacyjna firma kurierska, która zmienia całkowicie sposób dostarczania przesyłek. Chcemy, aby był on bardziej intuicyjny i przyjazny zarówno nadawcom, jak i odbiorcom. Zawsze jesteśmy z Tobą w kontakcie, abyś mógł otrzymać swoje paczki, wtedy kiedy chcesz. Wiemy, że czasami potrzebujesz czegoś ,,na wczoraj” i nie możesz czekać ani minuty dłużej. Dlatego oferujemy dostawy jeszcze tego samego dnia, w nocy oraz w weekendy. Nie obawiaj się – nasze stawki i usługi kurierskie dla firm są niezmienne we wszystkie dni i godziny. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczyć Ci przesyłkę najszybciej, jak to tylko możliwe.

 

Nasi kurierzy dopasowują się do Twojego rytmu dnia, a Ty masz z nimi stały kontakt. Dzięki naszej aplikacji, zawsze będziesz wiedział, gdzie są Twoje paczki i kiedy przyjdą. A jeśli coś pójdzie nie tak, pomożemy Ci to szybko i łatwo naprawić! Pick Pack zajmuje się wszystkimi szczegółami, a Ty możesz w pełni skupić się na swoim biznesie.

 

Wiele firm kurierskich oferuje szybką dostawę w niskich cenach. Istnieją jednak pewne minusy ich modelu biznesowego. Po pierwsze, nie zawsze można polegać na czasie dostawy. Nie masz 100% pewności czy paczka dotrze na czas. Dla Pick Pack ścisłe trzymanie się godzin jest głównym założeniem.

 

Po drugie, inne firmy kurierskie nie zawsze stawiają na ekologiczne opakowania i przejazdy. Dla nas nie istnieją rozwiązania, które byłyby szkodliwe dla środowiska. Opakowania, których używamy są wielorazowe, a transport zorganizowany tak, aby były jak najbardziej ekonomiczny. Wszystkie działania logistyczne są precyzyjnie zaplanowane, dlatego możemy zapewnić Cię, że paczkę wysłaną przed 23.00 dostaniesz o 6.00 kolejnego dnia.

 

Wierzymy, że każdy klient zasługuje na wyjątkową obsługę od początku do końca, bez ukrytych opłat i niespodzianek po drodze. Nasz model cenowy odzwierciedla tę filozofię, pobierając opłaty tylko za to, co konieczne.

 

Firmie Pick Pack przyświeca idea: Klient nasz pan. Dzięki wprowadzeniu innowacyjnego modelu biznesowego, chcemy zrewolucjonizować rynek wysyłki paczek tak, aby znalazły się one jak najszybciej i w jak najlepszym stanie u swoich odbiorców.